DKF - Szkoła Podstawowa nr 9

DKF

Informujemy, że 04. 01. 2018 roku odbył się w naszej Szkole pierwszy seans filmowy DKF Niespodzianka.  Jesienią 2017 roku rozpoczął się planowany i oczekiwany remont siedziby Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy, w związku z którym seanse Dyskusyjnego Klubu Filmowego Niespodzianka odbywać się będą w zmienionej lokalizacji tj. w auli Szkoły Podstawowej nr 9 przy ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 2 (1 piętro).

W każdy czwartek o 19:00 będzie można obejrzeć najnowsze filmy o wysokich walorach artystycznych, ale i rozrywkowych. Nowy rok zainaugurowaliśmy pokazem filmu „Nasz najlepszy rok”, który bardzo spodobał się licznie przybyłej publiczności.

Podstawowe informacje:
Bilet normalny: 8 zł
Bilet ulgowy (młodzież ponadgimnazjalna, studenci, emeryci): 5 zł
Karnet normalny: 24 zł
Karnet ulgowy (młodzież ponadgimnazjalna, studenci, emeryci): 15 zł
Organizator: Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
Partner: Szkoła Podstawowa nr 9 w Bydgoszczy
Kontakt: Dominik Wierski, tel. 52 371 26 56, dominik.wierski@palac.bydgoszcz.pl
Karnety i bilety do nabycia w Szkole Podstawowej nr 9 na pół godziny przed seansami.

Więcej informacji tutaj...